აფხაზეთის ავტონომიური რესპუბლიკის პოლიციის დეპარტამენტის თანამშრომლებმა განსაკუთრებით დიდი ოდენობით ნარკოტიკი ამოიღეს
შინაგან საქმეთა სამინისტროს  აფხაზეთის ავტონომიური რესპუბლიკის პოლიციის დეპარტამენტის თანამშრომლებმა, განსაკუთრებით დიდი ოდენობით ნარკოტიკული საშუალების უკანონო შეძენა-შენახვის ბრალდებით 2002 წელს დაბადებული ე.გ. დააკავეს.
სამართალდამცველებმა ბრალდებულის პირადი ჩხრეკის შედეგად, განსაკუთრებით დიდი ოდენობით - 100 გრამამდე ნარკოტიკული საშუალება „მეთადონი“ ნივთმტკიცებად ამოიღეს.
გამოძიება სისხლის სამართლის კოდექსის 260-ე მუხლის მე-2 და მე-3 ნაწილებით მიმდინარეობს, რაც თავისუფლების 20 წლამდე ან უვადო აღკვეთას ითვალისწინებს.

The offence carries a possible sentence of up to 20 years’ imprisonment or life imprisonment if the suspect is convicted
Georgia’s Ministry of Internal Affairs says officers from the Abkhazia Autonomous Republic Police Department have arrested a 23-year-old man on suspicion of illegally purchasing and possessing a particularly large quantity of narcotics.
The suspect, identified by his initials E.G. and born in 2002, was detained following a personal search, during which officers seized up to 100 grams of the наркотic substance methadone as evidence.
The offence carries a possible sentence of up to 20 years’ imprisonment or life imprisonment if the suspect is convicted.