გეკა გელაძემ იმერეთისა და სამეგრელოს რეგიონებში უწყების სხვადასხვა დანაყოფის მორიგე თანამშრომლებს ახალი წელი მიულოცა
შინაგან საქმეთა მინისტრი  გეკა გელაძე, პირველ მოადგილე რონი მესხთან ერთად, სამეგრელოსა და იმერეთის რეგიონებში, უწყების სხვადასხვა დანაყოფს ეწვია და მორიგე თანამშრომლებს ახალი წელი პირადად მიულოცა.
პრესსამსახურის ინფორმაციით, მინისტრმა გაწეული ეფექტიანი საქმიანობისთვის მათ მადლობა გადაუხადა და ხაზი გაუსვა შინაგან საქმეთა სამინისტროს თითოეული თანამშრომლის დაუღალავი შრომის მნიშვნელობას, საზოგადოებრივი უსაფრთხოებისა და წესრიგის დაცვის საქმეში.
გეკა გელაძემ აღნიშნა, რომ სამინისტრო მომავალშიც გააგრძელებს თანამშრომლების როგორც სოციალური, ისე სამუშაო პირობების გაუმჯობესებას.

Geladze said the ministry would continue efforts to improve both the social welfare and working conditions of its employees
Georgia’s Interior Minister, Geka Geladze, accompanied by First Deputy Minister Roni Meskhi, has visited several divisions of the Ministry of Internal Affairs in the western regions of Samegrelo and Imereti, according to the ministry’s press service.
During the visits, the minister met on-duty personnel and personally congratulated them on the New Year. He thanked officers for their effective service and highlighted the importance of the daily work carried out by Interior Ministry staff in maintaining public safety and order.
Geladze also said the ministry would continue efforts to improve both the social welfare and working conditions of its employees.