სულხან თამაზაშვილმა საზოგადოებრივი უსაფრთხოებისა და პოლიციის აკადემიის თანამშრომლებს ახალი რექტორი წარუდგინა
შინაგან საქმეთა მინისტრმა სულხან თამაზაშვილმა საზოგადოებრივი უსაფრთხოებისა და პოლიციის აკადემიის თანამშრომლებს ახალი რექტორი გიორგი სახოკია წარუდგინა.
პრესსამსახურის ინფორმაციით, აკადემიაში გამართულ სამუშაო შეხვედრაზე მინისტრმა ახალ რექტორს წარმატებები უსურვა და განვითარების პრიორიტეტულ მიმართულებებზე ისაუბრა.
შეხვედრის ფარგლებში, შინაგან საქმეთა მინისტრმა, აკადემიის ხელმძღვანელ პირებთან ერთად, სამუშაო სივრცეები დაათვალიერა და ინფრასტრუქტურას გაეცნო.

Georgia's interior minister introduces new rector of Public Safety and Police Academy
Georgia's Interior Minister Sulkhan Tamazashvili has introduced Giorgi Sakhokia as the new rector of the Public Safety and Police Academy.
Tamazashvili presented the new rector to academy staff during a working meeting held at the institution.
The minister wished Sakhokia success in his new role and discussed the academy's key development priorities and future objectives.
As part of the visit, Tamazashvili and senior academy officials toured the academy's facilities, reviewed working spaces and familiarised themselves with the institution's infrastructure.
The Public Safety and Police Academy is responsible for the education, training and professional development of personnel within Georgia's law enforcement system.