ცოტნე ანანიძე - მუდმივი მცდელობაა, ხელისუფლებას პრორუსულობა დააბრალონ, თუმცა რეალობა ყოველთვის უფრო ძლიერია, ვიდრე პოლიტიკური სპეკულაციები
მუდმივი მცდელობაა, საზოგადოება შეცდომაში შეიყვანონ და ხელისუფლებას პრორუსულობა დააბრალონ, - ასე ეხმიანება აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის უმაღლესი საბჭოს თავმჯდომარე ცოტნე ანანიძე ინფორმაციას, რომლის თანახმად, საქართველო გაეროში უკრაინის მხარდამჭერ განცხადებას შეუერთდა.
მისი თქმით, ხელისუფლებისთვის პრორუსულობის დაბრალების მიუხედავად, რეალობა პოლიტიკურ სპეკულაციებზე უფრო ძლიერია.
“მუდმივი მცდელობაა, საზოგადოება შეცდომაში შეიყვანონ და ხელისუფლებას პრორუსულობა დააბრალონ. თუმცა, რეალობა ყოველთვის უფრო ძლიერია, ვიდრე პოლიტიკური სპეკულაციები”, - წერს ანანიძე სოციალურ ქსელში.

"There is a constant attempt to mislead the public and accuse the government of being pro-Russian. However, reality is always stronger than political speculation," Ananidze wrote
Adjara Supreme Council Chairman Tsotne Ananidze says there is a "constant attempt" to mislead the public and portray the Georgian government as pro-Russian, arguing that the country's actions speak louder than political speculation.
"There is a constant attempt to mislead the public and accuse the government of being pro-Russian. However, reality is always stronger than political speculation," Ananidze wrote on social media.